W środę, 26 kwietnia, w klubie Japa odbyły się I Mistrzostwa Przemyśla Osób Niepełnosprawnych w Bowlingu. W rozgrywkach brało udział 24 zawodników z 6 zespołów reprezentujących: Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych „START”, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 16, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1.
Na początku było losowanie torów, później zawodnicy zajęli swoje pozycje i przystąpili do gry, każdy z nich wykonał 10 rzutów. W sumie rozegrali 24 partie. W klubie, oprócz zawodników i ich opiekunów, obecna była też publiczność, która zgrzewała do boju uczestników. Impreza upłynęła w radosnej atmosferze. Po ogłoszeniu wyników medale i drobne upominki wręczali: Dorota Wiech-Iwaneczko, Wojciech Rewer oraz Marcin Haławin.Kobiety:
Grupa I
1. Agnieszka Wojdyła, 2. Paulina Szydło, 3. Martyna Podolec
Grupa II
1. Barbara Wojdyła, 2. Anna Kierecka, 3. Jolanta Stasiaczek, 4. Anna Bandyk
Grupa III
1. Grażyna Kraus, 2. Krystyna Maciąg
Grupa IV
1. Dorota Sikora, 2. Monika Zagulak
Mężczyźni:
Grupa I mężczyzn
1. Patryk Kurasz, 2. Bartłomiej Grzegorzak, 3. Jakub Pilip
Grupa II

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przepraszam, ale co to jest MŁODIZEZ?! Czy autor mógłby rzucić nieco światła na to słowo?
"Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 16" - taka szkoła w Przemyślu nie istnieje, drogi panie kjz :)
Przepraszam, ale co to jest MŁODIZEZ?! Czy autor mógłby rzucić nieco światła na to słowo?
"Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 16" - taka szkoła w Przemyślu nie istnieje, drogi panie kjz :)