Reklama

Młodzież z Radymna na stażach w Niemczech

27/11/2017 15:30

Kolejna grupa uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie wyjechała na trzytygodniowy staż zagraniczny do Niemiec.

Staż jest kontynuacją projektu unijnego pod nazwą „Staż zagraniczny szansą sukcesu zawodowego”, finansowanego z  programu Erazmus+. Tak jak poprzednio 15 uczniów będzie realizować zaplanowany program pobytu obejmujący staże w niemieckich zakładach gastronomicznych oraz program kulturowy związany ze zwiedzaniem najciekawszych zakątków Niemiec. Dzięki tego typu inicjatywom uczniowie zyskują szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego, a przy okazji poznanie  kultury i zwyczajów panujących u naszych sąsiadów. 


MCZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości