Kolejna grupa uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie wyjechała na trzytygodniowy staż zagraniczny do Niemiec.
Staż jest kontynuacją projektu unijnego pod nazwą „Staż zagraniczny szansą sukcesu zawodowego”, finansowanego z programu Erazmus+. Tak jak poprzednio 15 uczniów będzie realizować zaplanowany program pobytu obejmujący staże w niemieckich zakładach gastronomicznych oraz program kulturowy związany ze zwiedzaniem najciekawszych zakątków Niemiec. Dzięki tego typu inicjatywom uczniowie zyskują szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego, a przy okazji poznanie kultury i zwyczajów panujących u naszych sąsiadów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze