Czas imprez plenerowych trwa w najlepsze. W różnych częściach regionu odbywają się pełne atrakcji wydarzenia pod chmurką, adresowane do całych rodzin. Nie inaczej było 14 czerwca w Siedliskach, gdzie również bawiono się na Pikniku Rodzinnym.
Wydarzenie zorganizowane na terenie Szkoły Podstawowej w Siedliskach i adresowane do społeczności Siedlisk i Jaksmanic w gminie Medyka było przestrzenią do integracji dla uczniów, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców obu tych miejscowości. Do wspólnej zabawy zaprosili tego dnia: szkolna placówka w Siedliskach wraz z działającą przy niej Radą Rodziców, radni i sołtys z tej miejscowości oraz radni i sołtys z Jaksmanic, Stowarzyszenie „Integracja Siedliska” oraz medyckie Gminne Centrum Kulturalne. Dobrej zabawy życzył wszystkim przybyłym w imieniu władz gminnych sekretarz Urzędu Gminy w Medyce Grzegorz Gągola. Do tej nie trzeba było zresztą długo namawiać. Atrakcji było tak wiele, że każdy znalazł coś dla siebie. Prawdziwą furorę zrobił pociąg. Chętnych do przejażdżki nim nie trzeba było długo szukać. Swoich zwolenników miały też rozgrywki sportowe, dmuchańce i popcorn, a także domowe słodkości i kiełbaski. Na finał wytoczono najpotężniejsze działa, zapraszając wszystkich zgromadzonych na piana party. Zabawa w pianie generowanej przez maszyny dostarczyła sporo frajdy szczególnie najmłodszym uczestnikom.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze