Reklama

Moje miejsce w Europie

21/06/2015 16:54

35 uczestników z 10 placówek wzięło udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje miejsce w Europie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Przemyślu.

Uczestnicy przygotowali prace w formie rysunków, plakatów, grafik i fotografii. Zwieńczeniem konkursu był wernisaż wystawy, podsumowujący tegoroczną edycję programu „Trzeźwym krokiem do Europy – wolni od nałogów”. Wernisaż połączony był z happeningiem „Pokój w Europie i na świecie”. Prace można oglądać w szkolnej galerii.
Konkurs został przeprowadzony w ramach programu profilaktycznego: „Zachowaj trzeźwy umysł – wolni od nałogów”. Na realizację szkoła otrzymała dofinansowanie z Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu w ramach funduszu GARPA.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama