35 uczestników z 10 placówek wzięło udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje miejsce w Europie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Przemyślu.
Uczestnicy przygotowali prace w formie rysunków, plakatów, grafik i fotografii. Zwieńczeniem konkursu był wernisaż wystawy, podsumowujący tegoroczną edycję programu „Trzeźwym krokiem do Europy – wolni od nałogów”. Wernisaż połączony był z happeningiem „Pokój w Europie i na świecie”. Prace można oglądać w szkolnej galerii.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze