Reklama

Molo nową atrakcją gminy Rokietnica

07/12/2021 08:18

Władze gminy Rokietnica postanowiły „odkryć” dla swoich mieszkańców staw w Rokietnicy. Nie dość, że zbiornik został oczyszczony, to jeszcze zyskał molo.

,,Aktywnie i zdrowo” – zagospodarowanie przestrzeni wokół stawu w centrum gminy Rokietnica wraz z utworzeniem mola na stawie” to nazwa programu, w którego ramach metamorfozę przeszedł niewielki staw w Rokietnicy.

Środki pozyskane z Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025 pozwoliły na uporządkowanie zapuszczonego do niedawna oczka. Usunięto zarośla obrastające brzegi, zbiornik został zmeliorowany, a powstałą estetyczną przestrzeń wzbogacił drewniany pomost.

Przedstawiciele Urzędu Gminy w Rokietnicy wierzą, że w ten sposób udało się stworzyć nowe miejsce rekreacji dla mieszkańców.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama