Od 25 maja br. kierowcy mogą już jeździć nowym mostem na rzece Wisznia w Michałówce w gminie Radymno.
Nośność 40 ton, długość 75 metrów, szerokości blisko 10 m. Dodatkowo chodnik. 25 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego mostu na Wiszni w Michałówce w gminie Radymno. W ceremonii uczestniczyli m.in. przedstawiciele samorządów powiatowego i gminnego, wykonawcy oraz mieszkańcy.
Budowa mostu kosztowała ponad 7 mln zł. Jej sfinansowanie było możliwe dzięki dotacji otrzymanej przez powiat jarosławski z rezerwy ministra infrastruktury i budownictwa. Standardowo w takich przypadkach ministerstwo dokłada połowę wysokości kosztów. Tym razem ta kwota była wyższa o ponad 500 tys. zł i wyniosła dokładnie 4 mln 76 tys. zł. Swój udział finansowy miała także gmina Radymno, na której terenie zlokalizowana jest ta przeprawa.
Przed budową nowoczesnej przeprawy przez Wisznię oddano do użytku most zastępczy i wyburzono stary most. Prace dotyczyły także 225 m dróg dojazdowych do mostu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dzięki tym dwóm czarnym z miotełką nośność mostu wzrosła o 10 ton.
Jechałem 2.06.2019. Na moście obowiązuje nadal ruch przemienny.Regulują to ustawione przed nim światła . Czyli most nie jest w pełni ukończony. Tak będzie jak firma zakończy pracę. No cóż wybory mają swoje potrzeby.
Skąd wiesz ,ze to nie jest spowodowane kwestiami technicznymi / próby obciażeniowe?
Dzięki tym dwóm czarnym z miotełką nośność mostu wzrosła o 10 ton.
Jechałem 2.06.2019. Na moście obowiązuje nadal ruch przemienny.Regulują to ustawione przed nim światła . Czyli most nie jest w pełni ukończony. Tak będzie jak firma zakończy pracę. No cóż wybory mają swoje potrzeby.
Skąd wiesz ,ze to nie jest spowodowane kwestiami technicznymi / próby obciażeniowe?