Reklama

Motocyklista najechał na fiata doblo

07/07/2015 11:42

Wczoraj (6 lipca) około 13 na ul. Słowackiego w Przemyślu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca motocykla honda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w niego. Obrażeń doznał 38-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący jednośladem.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Motocyklista przyznał się do winy. Odpowie za wykroczenie.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości