Od 31 bm. do 2 września trwać będą II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej – Twierdza Przemyśl 2018” na boiskach przy Wybrzeżu Marszałka Józefa Piłsudskiego.
W mistrzostwach wystąpi 26 zespołów. 31 sierpnia Przemyski Uczniowski Klub Sportowy „15” w organizuje Turniej Siatkówki Plażowej dla uczennic szkół podstawowych i gimnazjów oraz dla zespołów rodzinnych (rodzic i dziecko – skład dowolny). Zapisy w kat. szkół w godz. 10 – 11, rodzina 16.30 – 17.
1 i 2 września odbędą się mecze eliminacyjne mistrzostw, a finał 2 września.
Podczas mistrzostw wśród kibiców co godzinę rozlosowywane będą nagrody. Oprócz sportowych zmagań będą też atrakcje dla całych rodzin, w tym dmuchańce, fotobudki i grillowane przysmaki. Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
fajny pomysł. wreszcie