Reklama

Mundurowi zagrają w siatkówkę nad Sanem. Nagrody dla kibiców

Od 31 bm. do 2 września trwać będą II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej – Twierdza Przemyśl 2018” na boiskach przy Wybrzeżu Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W mistrzostwach wystąpi 26 zespołów. 31 sierpnia Przemyski Uczniowski Klub Sportowy „15” w organizuje Turniej Siatkówki Plażowej dla uczennic szkół podstawowych i gimnazjów oraz dla zespołów rodzinnych (rodzic i dziecko – skład dowolny). Zapisy w kat. szkół w godz. 10 – 11, rodzina 16.30 – 17.

1 i 2 września odbędą się mecze eliminacyjne mistrzostw, a finał 2 września.

Podczas mistrzostw wśród kibiców co godzinę rozlosowywane będą nagrody. Oprócz sportowych zmagań będą też atrakcje dla całych rodzin, w tym dmuchańce, fotobudki i grillowane przysmaki. Zapraszamy!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    oye - niezalogowany 2018-08-29 21:07:30

    fajny pomysł. wreszcie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama