Reklama

Muzohall w szkole muzycznej

15/06/2015 19:26

Liczną publiczność zgromadził koncert muzyki rozrywkowej Muzohall, który odbył się w piątek, 12 czerwca, w sali widowiskowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.

Licznie zgromadzona w sali koncertowej publiczność miała okazję wysłuchać 18 piosenek, głównie polskich artystów, zarówno tych z większym dorobkiem artystycznym, jak: Kayah, Anna Maria Jopek czy Ewa Bem, jak i tych początkujących, jak: Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży, Mela Koteluk czy LemOn.
W koncercie udział wzięły uczennice szkoły: Anna Jacek, Izabela Kowalik, Wiktoria Łokczewska oraz Katarzyna Wnuk, a przygotował je nauczyciel przedmiotów teoretyczno-muzycznych Kamil Bundyra, który był odpowiedzialny za przygotowanie podkładów, a na koncercie grał na instrumentach klawiszowych. Praca nad całością trwała od grudnia.
Pierwszy koncert tego typu odbył się w listopadzie ub.r. i nosił tytuł Old & New. Te same wokalistki zaprezentowały wówczas publiczności piosenki nieco starsze (Skaldowie, Czerwone Gitary, Maanam, Edyta Geppert, Grażyna Łobaszewska) oraz nowe, wykonywane przez Mikromusic, Hey czy Melę Koteluk
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości