Koncerty w ramach cyklu „Muzyczne Czwartki”, wzorem lat ubiegłych będą się odbywać w parku miejskim przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka” w Jarosławiu.
W tym roku zaplanowane zostały dwa muzyczne wydarzenia. Pierwsze z nich, o nazwie „W pogodnym nastroju”, już w najbliższy czwartek, 23 maja. Drugie – „Muzyczne rozmaitości” – 6. czerwca. Przed publicznością wystąpią uczniowie ZPSM w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze