Reklama

Muzyczne Czwartki przed nami!

Koncerty w ramach cyklu „Muzyczne Czwartki”, wzorem lat ubiegłych będą się odbywać w parku miejskim przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka” w Jarosławiu.

W tym roku zaplanowane zostały dwa muzyczne wydarzenia. Pierwsze z nich, o nazwie „W pogodnym nastroju”, już w najbliższy czwartek, 23 maja. Drugie – „Muzyczne rozmaitości” – 6. czerwca. Przed publicznością wystąpią uczniowie ZPSM w Jarosławiu.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/05/2024 08:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości