Radymno stoi tradycją powroźniczą. Nic więc dziwnego, że raz do roku odbywa się tam festiwal „Na brzegu liny”, który łączy tę tradycję z teraźniejszą. A to wszystko przy dźwiękach szant.
Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę 10 sierpnia o g.17. W programie m.in. regaty żeglarskie, marynistyczne prezentacje, konkurs plecenia warkoczy, gra terenowa, konkurs na najlepsze pirackie przebranie, ognisko szantowe oraz to, czego nie może zabraknąć: przeciąganie liny i pokazy powroźnicze. Gwiazdą wieczory będzie Orkiestra Samanta Drudzy Powroźnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze