– Takich traktów pieszych w mieście, jak ten przy Czarnieckiego, ciągnący się od pawilonu odpraw celnych niemalże do Bohaterów Getta, jest w mieście dużo więcej. A konkretnie chodzi mi o porządek na nich.
– Na tym przeze mnie wymienionym zalegają niesprzątnięte po odejściu jesieni liście, które pokrywają niemal cały chodnik. Do tego po opadach deszczu doszło błoto, w którym grzęźnie się idąc wspomnianą trasą. Zalega też piach, którym, zamiast solą, posypuje się w mieście chodniki. Nie jest dobrze, co widać a załączonym obrazku
– komentuje stan czystości miejskich ulic mieszkaniec ulicy Chłopickiego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze