– Od wielu lat nierozwiązany pozostaje problem dojazdu do działek położonych nad zbiornikiem wodnym w Ostrowie. Ich użytkownicy zmuszeni są korzystać z dojazdu przypominającego jedno wielkie grzęzawisko, po którym, po opadach deszczu, nie sposób jest się poruszać. Brakuje gospodarskiego spojrzenia na sprawę, monity działkowiczów nie odnoszą żadnych skutków. Obiecanki spełzają na niczym, a użytkownicy wspomnianych działek, kupionych od gminy – jak się okazało bez dojazdu – dalej są pomijani. Kiedy wreszcie doczekamy się drogi dojazdowej z prawdziwego zdarzenia?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze