Reklama

Na działkę po grzęzawisku

07/07/2015 08:12

– Od wielu lat nierozwiązany pozostaje problem dojazdu do działek położonych nad zbiornikiem wodnym w Ostrowie. Ich użytkownicy zmuszeni są korzystać z dojazdu przypominającego jedno wielkie grzęzawisko, po którym, po opadach deszczu, nie sposób jest się poruszać. Brakuje gospodarskiego spojrzenia na sprawę, monity działkowiczów nie odnoszą żadnych skutków. Obiecanki spełzają na niczym, a użytkownicy wspomnianych działek, kupionych od gminy – jak się okazało bez dojazdu – dalej są pomijani. Kiedy wreszcie doczekamy się drogi dojazdowej z prawdziwego zdarzenia?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama