Reklama

Na podwójnym gazie i bez dokumentów

09/06/2016 14:24

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie 44-letniego kierowcy nissana, który wczoraj (8 bm.) przed godziną 14 w Siennowie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu wykazało badanie alkomatem.

Na miejscu kolizji drogowej z udziałem pijanego kierowcy interweniowali policjanci z Kańczugi. Ustalono, że przyczyną wypadku była utrata panowania nad samochodem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mężczyźnie kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat. Dodatkowo kierujący nissanem odpowie za nie posiadanie przy sobie dowodu rejestracyjnego, obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu oraz prawa jazdy.


MTR, KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama