– 23 grudnia rozpoczynamy sezon. Kolejny sezon będziemy jeździć w Przemyślu w okresie świąt. Dzięki współpracy, POSiR Stok Narciarski Przemyśl i Narciani z Supersnow będziemy gotowi przed Wigilią – zapowiada Narciarnia.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze