Reklama

Na sztucznym lodowisku w Przemyślu już nie pojeździmy. Miasto wypożyczy mobilne

Sztuczne lodowisko przy ul. Sanockiej zamknięto z powodu awarii instalacji. Jako że od 20 lat nie było modernizacji, naprawa jest nieopłacalna.

Jak informuje Witold Wołczyk, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu, dalsze naprawy rozszczelniającej się instalacji nie gwarantują bezawaryjnego funkcjonowania lodowiska i są nieopłacalne, zwłaszcza w sytuacji, gdy w tym miejscu i tak przewidziano budowę kompleksu basenów.

– Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy zostaną pozbawieni możliwości rekreacji na łyżwach – Prezydent Miasta podjął decyzję o wypożyczeniu na trwający sezon lodowiska mobilnego. Trwają procedury, które pozwolą na jego instalację na powierzchni sztucznego lodowiska przy ul. Sanockiej, ponieważ jednak muszą one potrwać, będzie to możliwe najprawdopodobniej dopiero w drugim tygodniu stycznia przyszłego roku – zaznacza W. Wołczyk.

Reklama

 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2017-12-13 16:39:59

    "Sztuczne" lodowisko działało jedynie przy ujemnych temperaturach. Przez te lata nikomu nie przyszło do głowy  choćby je zadaszyć, podobnie jak  "park wodny" jest  ciągle na papierze.  Nasz prezydent poza nartami nie potrzebuje innych atrakcji. Przed wyborami te same frazesy.   Czas najwyższy na czerwonę kartkę, dość.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Byle do wiosny... - niezalogowany 2017-12-13 16:56:50

    Będzie "lodowisko mobilne" takie samo, jak boiska do piłki siatkowej... - były, ale na koniec lata!!! Za ciężkie pieniądze, a robota warta była może jedną czwartą tej sumy.  Za miesiąc codzienne życie miasta zorganizowało w nich elegancie kuwety dla czworonogów! Więc niech będzie lodowisko mobilne, nawet na koniec zimy, bo na wiosnę będziemy mieli "mobilny basen". Zatem najlepiej zorganizować lodowisko przed magistratem; będzie woda dla ochłody w sam raz na lato.Zawsze jest się czym pocieszyć!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mars - niezalogowany 2017-12-13 17:35:58

    cyt...""Jako że od 20 lat nie było modernizacji..""   a ja zapytam dlaczego?  Gdzie podziewały się wpływy przez 20-a lat za bilety korzystających z lodowiska ?   gdzie podziewały się coroczne pieniądze  od miasta przez tyle lat  na jego funkcjonowanie? wszystko pochłonęły pensje samorządowych miernot  dowodzących przez te lata tym lodowiskiem? co to tylko dbali  o własny portfel

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama