Reklama

Na Zamku porozmawiali o uzależnieniach

28/05/2018 15:30

W ubiegłym tygodniu w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbył się dziesiąty Przegląd Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, organizowany tradycyjnie przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Przemyślu.

Przegląd adresowany jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych i ma zwrócić uwagę młodzieży na problemy uzależnień od: nikotyny, narkotyków, dopalaczy, alkoholu i cyberprzestrzeni.

W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie: Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Orłach, szkół podstawowych w Maćkowicach i Hermanowicach, SP nr 16 i 4 z Przemyśla oraz Zespołu Szkół nr 1 z Żurawicy. Uczniowie w krótkich, prostych scenkach pokazywali, jak należy postępować, aby nie dać się wciągnąć w nałóg, jak odmawiać i jakie mogą być skutki uzależnień.

Jury, oceniając sceniczne występy młodzieży, pierwsze miejsce przyznało uczniom SP nr 4, drugie uczniom SP nr 16 z Przemyśla, a trzecie Zespołowi Szkół nr 1 z Żurawicy.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-05-28 21:26:08

    Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkość !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama