W ubiegłym tygodniu w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbył się dziesiąty Przegląd Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, organizowany tradycyjnie przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Przemyślu.
Przegląd adresowany jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych i ma zwrócić uwagę młodzieży na problemy uzależnień od: nikotyny, narkotyków, dopalaczy, alkoholu i cyberprzestrzeni.
W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie: Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Orłach, szkół podstawowych w Maćkowicach i Hermanowicach, SP nr 16 i 4 z Przemyśla oraz Zespołu Szkół nr 1 z Żurawicy. Uczniowie w krótkich, prostych scenkach pokazywali, jak należy postępować, aby nie dać się wciągnąć w nałóg, jak odmawiać i jakie mogą być skutki uzależnień.
Jury, oceniając sceniczne występy młodzieży, pierwsze miejsce przyznało uczniom SP nr 4, drugie uczniom SP nr 16 z Przemyśla, a trzecie Zespołowi Szkół nr 1 z Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkość !!!
Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkość !!!