Reklama

Naczepa odpięła się od tira w czasie jazdy [ZDJĘCIA]

04/06/2018 14:30

W trakcie jazdy naczepa odpięła się od ciągnika siodłowego blokując krajową „dziewiątkę” w centrum Kolbuszowej.

To nietypowe zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano na ul. Kościuszki w Kolbuszowej. Zablokowano drogę zauważyli około 9.30 policjanci z kolbuszowskiej drogówki podczas patrolu miasta. – Jak ustalili, naczepa odpięła się od ciągnika w trakcie jazdy, zatrzymując się częściowo na przejściu dla pieszych i blokując pas ruchu drogi krajowej nr 9, w kierunku Tarnobrzega. Na szczęście w wyniku tej niebezpiecznej sytuacji nikt nie ucierpiał. Do czasu ponownego połączenia pojazdów policjanci kierowali ruchem – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.

33-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował ciężarowym dafem został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne ciągnika i naczepy.


fot.KPP Kolbuszowa
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama