W trakcie jazdy naczepa odpięła się od ciągnika siodłowego blokując krajową „dziewiątkę” w centrum Kolbuszowej.
To nietypowe zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano na ul. Kościuszki w Kolbuszowej. Zablokowano drogę zauważyli około 9.30 policjanci z kolbuszowskiej drogówki podczas patrolu miasta. – Jak ustalili, naczepa odpięła się od ciągnika w trakcie jazdy, zatrzymując się częściowo na przejściu dla pieszych i blokując pas ruchu drogi krajowej nr 9, w kierunku Tarnobrzega. Na szczęście w wyniku tej niebezpiecznej sytuacji nikt nie ucierpiał. Do czasu ponownego połączenia pojazdów policjanci kierowali ruchem – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.
33-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował ciężarowym dafem został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne ciągnika i naczepy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze