Reklama

„Nadaj drugie życie” – kącik rzeczy używanych

Na bardzo dobry i racjonalny pomysł wpadło szefostwo Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Przemyślu, tworząc z prowadzonym przez siebie Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych kącik rzeczy używanych.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Sportowej 1A (wjazd od ulicy Wilsona) prowadzi miejska spółka, czyli PGK. Otwarty jest pięć dni w tygodniu, we: wtorek, środę, czwartek i piątek w godzinach od 10 do 17, zaś w sobotę od g. 8 do g. 13. PSZOK przyjmuje nieodpłatnie selektywnie zebrane odpady komunalne wytwarzane przez mieszkańców miasta Przemyśla i gminy Przemyśl na zasadach określonych w regulaminie[paywall].

Od początku kwietnia br. w tych samych godzinach czynny jest też kącik rzeczy używanych „Nadaj drugie życie”.  To miejsce, w którym mieszkańcy mogą oddać przedmioty w dobrym stanie, które nie są im już potrzebne, a ktoś inny może z nich skorzystać. Jeśli posiadacie takie rzeczy, które – Waszym zdaniem – nie są już Wam potrzebne, ale na tyle jeszcze sprawne, aby ktoś inny mógł z nich mieć użytek – oddajcie je do kącika rzeczy używanych!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/04/2025 09:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama