Reklama

Nadsański sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej gotowy do działania

– Te wybory pokażą, jaką drogą będzie Polska szła. Czy będziemy następnymi po Wielkiej Brytanii, którzy wystąpią z Unii Europejskiej, czy będziemy krajem cywilizowanym, demokratycznym, przestrzegającym wszystkich reguł praworządności, gdzie prawa mniejszości są przestrzegane, gdzie nie ma siły dyktatu – powiedział podczas konferencji prasowej (7 lutego br.) poseł Marek Rząsa (PO).

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja br. Jako pierwsi z kampanią w naszym kraju ruszyli członkowie Platformy Obywatelskiej, której kandydatem na ten urząd jest Małgorzata Kidawa-Błońska. Podczas wspomnianej konferencji prasowej zaprezentowany został przemyski sztab wyborczy[paywall].

Szefem sztabu i koordynatorem wszystkich działań w mieście i powiecie został poseł M. Rząsa. Pełnomocnikiem wyborczym odpowiedzialnym także za akcję zbierania podpisów jest Tomasz Hawryś. Za kontakt z mediami oraz koordynację kampanii w mediach społecznościowych odpowiedzialni będą Sebastian Jasiński oraz Sabina Motowidło-Maziarz. Osobą koordynującą wolontariuszy odpowiedzialnych za kolportowanie materiałów wyborczych, banerów i plakatów został radny Tomasz Schabowski, przewodniczący struktur powiatowych PO.

Reklama

– W tej kampanii wyborczej dotrzemy do każdej miejscowości, do każdej wsi dotrze przedstawiciel naszego sztabu wyborczego – zapewnił M. Rząsa. Sztab – jak zapowiedziano na konferencji – ma charakter otwarty i będzie się rozrastał. W poniedziałek, 10 lutego br., ruszyła specjalna strona na Facebooku, na której publikowane będą wszelkie informacje dotyczące kampanii, akcji zbierania podpisów, a także kontakty do członków sztabu wyborczego. Przypomnijmy, że szefem sztabu wyborczego został Bartosz Arłukowicz, znalazła się w nim także europosłanka z Podkarpacia Elżbieta Łukacijewska.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JJ - niezalogowany 2020-02-09 21:11:01

    Powodzenia. Bedzie Wam potrzebne. Tyle trzeba sie nauczyc. WY I WASZA KANDYDATKA 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kichawa-końska - niezalogowany 2020-02-09 21:27:21

    Powodzenie im nie grozi :)A przy okazji: panie Rząsa, przestań Pan pieprzyć o naszym wyjściu z Unii. Nie macie żadnych argumentów, żadnego programu, żadnych idei, kompletnie NIC. To uczepiliście się jednego motywu i powtarzacie jak mantrę. A ta wasza kandydatka to się nie nadaje na świetlicową w Wólce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Off - niezalogowany 2020-02-09 21:39:57

    A gdzie Lukacijewska gwiazdeczka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama