– Te wybory pokażą, jaką drogą będzie Polska szła. Czy będziemy następnymi po Wielkiej Brytanii, którzy wystąpią z Unii Europejskiej, czy będziemy krajem cywilizowanym, demokratycznym, przestrzegającym wszystkich reguł praworządności, gdzie prawa mniejszości są przestrzegane, gdzie nie ma siły dyktatu – powiedział podczas konferencji prasowej (7 lutego br.) poseł Marek Rząsa (PO).
Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja br. Jako pierwsi z kampanią w naszym kraju ruszyli członkowie Platformy Obywatelskiej, której kandydatem na ten urząd jest Małgorzata Kidawa-Błońska. Podczas wspomnianej konferencji prasowej zaprezentowany został przemyski sztab wyborczy[paywall].
Szefem sztabu i koordynatorem wszystkich działań w mieście i powiecie został poseł M. Rząsa. Pełnomocnikiem wyborczym odpowiedzialnym także za akcję zbierania podpisów jest Tomasz Hawryś. Za kontakt z mediami oraz koordynację kampanii w mediach społecznościowych odpowiedzialni będą Sebastian Jasiński oraz Sabina Motowidło-Maziarz. Osobą koordynującą wolontariuszy odpowiedzialnych za kolportowanie materiałów wyborczych, banerów i plakatów został radny Tomasz Schabowski, przewodniczący struktur powiatowych PO.
– W tej kampanii wyborczej dotrzemy do każdej miejscowości, do każdej wsi dotrze przedstawiciel naszego sztabu wyborczego – zapewnił M. Rząsa. Sztab – jak zapowiedziano na konferencji – ma charakter otwarty i będzie się rozrastał. W poniedziałek, 10 lutego br., ruszyła specjalna strona na Facebooku, na której publikowane będą wszelkie informacje dotyczące kampanii, akcji zbierania podpisów, a także kontakty do członków sztabu wyborczego. Przypomnijmy, że szefem sztabu wyborczego został Bartosz Arłukowicz, znalazła się w nim także europosłanka z Podkarpacia Elżbieta Łukacijewska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Powodzenia. Bedzie Wam potrzebne. Tyle trzeba sie nauczyc. WY I WASZA KANDYDATKA
Powodzenie im nie grozi :)A przy okazji: panie Rząsa, przestań Pan pieprzyć o naszym wyjściu z Unii. Nie macie żadnych argumentów, żadnego programu, żadnych idei, kompletnie NIC. To uczepiliście się jednego motywu i powtarzacie jak mantrę. A ta wasza kandydatka to się nie nadaje na świetlicową w Wólce.
Zgadzam się zupełnie że nic nie mają do zaoferowania tylko straszenie PISem i wyjściem z Uni. W czym ma być lepsza ta kidawa tylko tyle że to kobieta. Oni już rządzili i to przez osiem lat i co było.
Mam nadzieję, że po wyborach posprzątacie za sobą ten syf!! Zapomniałem... Przecież jesteście tacy proekologiczni, że samo się będzie utylizować do następnych wyborów!
Czyli Wielka Brytania jest krajem niecywilizowanym, niedemokratycznym itd, itp, dlatego, że opuściła eurokołchoz? Ciekawa teoria.
Może ten pan poseł od wielu lat wypowie się na temat rozwoju Przemyśla , ile załatwił , ba nawet próbował w tym temacie sprowadzić do przemyskiego niestety już zadupia przynajmniej jednego poważnego inwestora , takiego produkcyjnego , nie kolejnego szmateksu kebabu czy pizzerii . Panie Rząsa prosimy jako suweren , skoro mamy zagłosować na marna waszą kandydatkę Kidawę o wypowiedź , nawet na łamach Życia. Czy pan chodzi po "Przymyślu" a skro tak to pytanie , czy nie widzi pan nasze ulice , np. na Franciszkańskiej czy 3-go Maja , przecież co 3-cia placówka dawniej handlowe czy usługowe z napisem "do wynajęcia " , "wynajmę", "o sprzedania ". Czy widzi pan , może nie tego nie wiem setki obdartych z tynków domów i kamienic których nikt nie zamierza remontować , skoro na rok omalowuje się 3-4 kamienice bo inne zabytki maja priorytet , i dobrze. Pytałem kiedyś o przemyski sport , głownie dziecięcy , pana domena jako byłego nauczyciela WF. Co pan zrobił przez tyle lat w sprawie hali sportowej z prawdziwego zdarzenia , takiej widowiskowej nie dużej sali z dostawianym i składanymi od 60 lat krzesełkami , przerobionej z przedwojennej ujeżdżalni koni wojskowych. A gdzie przynajmniej jeden otwarty basen na niezwykle obecnie upalne lata a nie mała 25 metrowa "szklarnia" w której można się w lecie udusić i dodatkowo ugotować , to obecny ponad 30 letni niby basen. Co z lodowiskiem , przecież Krosno czy Sanok może mieć mieć całoroczne a Przemyśl , jak widać jedynie w okresie jesiennym bo zim już niestety nie ma i nie będzie, nie ma się co łudzić że wyciąg przyciągnie do Przemyśla jakichkolwiek narciarzy-turystów. Naprawdę obserwując pana działalność od lat pytam ,co pan zrobił by uratować w Polonii sekcję koszykówki , przynajmniej sekcji juniorskiej , owszem może się pan przyglądał , nawet oburzał ale jakie tego efekty. Czy nie widzi pan jak rozwija się sport w 38 tysięczny Jarosławiu , o Rzeszowie , Mielcu czy Stalowej Woli nawet nie wspomnę, nie ma co porównywać . A co w królewskiej , wolnej mieścinie od lat , najważniejsze wydarzenie to raz w roku mistrzostwa i to Polski mundurowych w siatkówkę plażową , jakaś parafiada, mistrzostwa mamusiek i naiwne przedstawianie Przemyśla jako potęgi w badmintonie , czy piłkę ręczna , w sumie jedna wielka lipa , o naiwności. A pamiętam jeszcze latach 60- 80 ub. stulecia w 4 kluby sportowe gdzie w 35 dyscyplinach trenowało setki młodych. I obecnie w Jarosławiu się opłaca , jakoś wychodzi a w Przemyślu nie opłaca się nic , jedna wielka lipa. Nie ma sensu rozwijać tematu gospodarki , i tak nic z tego nie wynika , ale pośle Rząsa , dopóki cokolwiek wasza formacja nic nie zrobi dla tej mieściny , również pan jako poseł , wasi ludzie z Kidawą obecnie na na czele nie mają żadnych szans na głosy w Przemyślu, szczególnie na wygraną. Czy nie widzi pan jak rozwija się np. Warszawa czy nawet Rzeszów , co obieca w Przemyślu wasza kandydatka , jak rozwój , wyjazd za pracą kolejnych tysięcy młodych?
Panie Rzasa przecież Pan nigdy nie zajmował się Ojczyzna bo zawsze był Pan w PZPR,a potem w SLD i to mówi wszystko o Panu.Ci co stoja koło pana to wielki obciach i chciałbym widziec wyniki powyborcze jak Wasza kandydatka nawet nie wejdzie do drugiej tury tylko dlatego,ze jest zbudowana z PUSTAKA.Wstyd stac za taka kandydatura
W Przemyślu straszenie PiS-em nie ma sensu bo oni tu rządzą od zawsze i jest wspaniałe.
Dajcie już sobie spokój z tą Kidawą - Błońską. Więcej realizmu..... !
kiedy przemysl zzacznie działac przeciwko uzaleznien od hazardu?
Mędrcy przemyscy się uaktywnili! Tylko plucie jadem ,tak was proboszcz prowadzi ?
Kiedyś usłyszałem przestrogę, by nie zajmować się polityką, bo pozbawia charakteru i gwałci moralnie. Zgadzam się z tym w 100%, zwłaszcza znając historię tych, którzy dali się zwieść tej jakże ponętnej pani "lekkich obyczajów". Często z obrzydzeniem patrzę na te osoby, ale i z politowaniem, gdy widzę ich nieporadne próby przekonania ogółu, iż nadal są bez skazy i tacy cnotliwi. Niektórzy idą dalej, co jeszcze bardziej wzmaga moje obrzydzenie, gdy w kretyński sposób próbują mnie mamić swoimi pomysłami na moje życie i uszczęśliwiać na siłę. Gdyby jeszcze sami czegoś w życiu dokonali … Zasada jest prosta, skuś się na moje utopijne pomysły, wrzuć karteczkę do skrzynki, a będę żył przez kolejne lata. Zrozumiałem to już dawno i takich cudotwórców mam tam, gdzie ich miejsce.
Skoro wybitnymi postaciami w platformie są: Komorowsi, Kidawa, Schetyna, Nitras, Nowak itd to jakimi "talentami" muszą być lokalni działacze ...
Czekam na zdjęcie komitetu Dudy- marszałek awiator,Tajny współpracownik Robert, Lucy dyrektorka, proszę wpisywać innych zasłużonych dojnej zmiany , lista będzie długa......
Panie Rząsa, pan nawet nie umiał filmować na video. Pamięta Pan jak filmował Pan bez kasety w środku? Żenada. Bronicie kasty którzy za nic nie odpowiadają. Co dla Przemyśla robicie? Konkrety. Brak
nie będę bronił Posła , ale bądź co bądź w tym zagłębiu pisowskim największe inwestycje w mieści miały miejsce w latach rządu platformy(nie wiem czy dla Przemyśla Poseł miał jakiś wpływ), mam tu na myśli 2 obwodnice, muzeum, kompleksy Orlików nawet lwowska została zagospodarowana, nie robi się nic z poważnych rzeczy w ostatnich 5 latach, to jest bardzo ciekawe mieć takie poparcie a nic nie robić dla wyborców, miasta i okolicznych terenów..
Czytając wcześniejsze komentarze odnoszę wrażenie że dalej chcemy aby Prezydentem tak dużego kraju został facet który nie ma własnego zdania i robi to co każe mu podstarzały kawaler z kotem ?
A Ty naprawdę myślisz że koniecznie musimy wybierać pomiędzy PiS-em a PO ? Nikogo innego już nie ma?
Do Kon - widze,ze zad cię swedzi do bata
A co tam robi ten w Leninówce ??Rozwalił JW w Krównikach , pracownicy cywilni na bruk, załatwił pracę tylko swoim przydupasom. Był radnym w mieście , mieszka w Ostrowie ale zameldowany był na plebanii Błonie. Teraz rozwali PO w mieście, wszędzie go pełno ale nic nie robi , tylko dobre wrażenie .
Dodam jeszcze że to największy picer jaki mieszka na Podkarpaciu, większy jest tylko PAD !
Lobbysta złodziej i aferzysta Przychodził rano do ministra A po południu przepis gotowy Finalizował w knajpie „ U Sowy” PO-pilnujemy kradnij spokojnie Mnie się narracja bardzo podoba Nie było afer szumią Leszczyny To liberalna myśl PO-stępowa ”Tylko z Platformą w zgodzie i z prawem Bierzcie z budżetu ciągnijcie z gminy Wyłudzaj VAT omijaj cło I zawsze głosuj na PO.....”
Lisie uśmiechy niczym ich koledzy po fachu: schetyna, tusk, niesiołowski itd. Z oczu wylewa się kłamstwo i obłuda bo jakbyście faktycznie coś chcieli zrobić dla Polski to byście zrobili przez 8 lat rządów, a tak tylko sprzedaliście Polskę. Moralne zera.
Czytałem Twoje posty,ale nie zgadzałem się a poglądami.Widzę,że przejzałaś na oczy.Polska to jet naszą Ojczyzna i nie róbmy jej krzywdy
Powodzenia. Pozdrawiam........
Tak jedziecie na tą Platformę to pochwalcie się Wy co PIS zrobił dobrego dla miasta, realista
Powodzenia. Bedzie Wam potrzebne. Tyle trzeba sie nauczyc. WY I WASZA KANDYDATKA
Powodzenie im nie grozi :)A przy okazji: panie Rząsa, przestań Pan pieprzyć o naszym wyjściu z Unii. Nie macie żadnych argumentów, żadnego programu, żadnych idei, kompletnie NIC. To uczepiliście się jednego motywu i powtarzacie jak mantrę. A ta wasza kandydatka to się nie nadaje na świetlicową w Wólce.
A gdzie Lukacijewska gwiazdeczka.