Od czwartku do soboty potrwają VIII Nadsańskie Spotkania Poetyckie. W czwartek odbędą się spotkania z poetami w Szkole Podstawowej nr 16, Ośrodku Terapii Zajęciowej w Korytnikach oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przemyślu.
W piątek, w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek” będzie można podziwiać wystawę malarstwa Marii Makar i Julii Oleksińskiej i recital Stanisława Górki. Będzie tam miało miejsce również ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „ O Wstęgę Sanu”.
W sobotę natomiast, na sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu odbędzie się m.in. wykład dr Jana Zięby i dra Mateusza Pieniążka, wystawiona zostanie poetycka etiuda filmowa „Studium Klauna” w reżyserii Artura Wilguckiego oraz Grzegorza Wisza, a Adam Hajduk wraz z zespołem NaGape zaprosi na koncert pn: „Już po porze akacji”.
Serdecznie zapraszamy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze