Reklama

Nadzwyczajna sesja o cenach ciepła

12/03/2024 18:00

Jutro, 13 marca br., o godzinie 16 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. Sesja istotna, bo dotycząca systematycznie rosnących cen ciepła w nadsańskim mieście.

autor: red

Sesja została zwołana, by radni pochylili się po raz kolejny nad problemem cen ciepła, jakie fundowane są co rusz mieszkańcom miasta. W związku z tym szóstka radnych przygotowała stanowisko w tej sprawie, które jutro będzie procedowane. Czy zostanie przyjęte, nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że jednym ze stwierdzeń w tym projekcie jest sprzeciw wobec nadmiernie wysokich podwyżek za ogrzewanie w Przemyślu. W stanowisku widnieje również zdanie, że prezydent miasta nie podjął do tej pory skutecznych działań w tej kwestii i radni oczekują od niego większego zdecydowania.

Reklama

Być może podczas posiedzenia padną pytania do władz miasta o sprawy związane z podwyżkami cen ciepła. A że temat jest – nomen omen – gorący i na czasie można będzie posłuchać, co władze i radni mają do powiedzenia w tej sprawie.

Bezpośrednia transmisja z obrad na stronie internetowej: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/172/rada-miejska-w-przemyslu.htm

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/03/2024 18:09
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jerzy811_496 2024-03-13 09:13:29

    Naprawdę droga redakcjo ,nie chce się redakcji przypomnieć czytelnikom kto głosował za przekazaniem ciepłowni " zasanie" ? Czy wybudowano elektrociepłownię gazową ? A może też kto z obecnych radnych również głosował za przekazaniem w dzierżawę nowo wybudowaną komorę z całością śmietniska ? Chyba się redakcja zagubiła, tak śmiem myśleć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama