Jutro, 13 marca br., o godzinie 16 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. Sesja istotna, bo dotycząca systematycznie rosnących cen ciepła w nadsańskim mieście.
autor: red
Sesja została zwołana, by radni pochylili się po raz kolejny nad problemem cen ciepła, jakie fundowane są co rusz mieszkańcom miasta. W związku z tym szóstka radnych przygotowała stanowisko w tej sprawie, które jutro będzie procedowane. Czy zostanie przyjęte, nie wiadomo.
Wiadomo natomiast, że jednym ze stwierdzeń w tym projekcie jest sprzeciw wobec nadmiernie wysokich podwyżek za ogrzewanie w Przemyślu. W stanowisku widnieje również zdanie, że prezydent miasta nie podjął do tej pory skutecznych działań w tej kwestii i radni oczekują od niego większego zdecydowania.
Być może podczas posiedzenia padną pytania do władz miasta o sprawy związane z podwyżkami cen ciepła. A że temat jest – nomen omen – gorący i na czasie można będzie posłuchać, co władze i radni mają do powiedzenia w tej sprawie.
Bezpośrednia transmisja z obrad na stronie internetowej: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/172/rada-miejska-w-przemyslu.htm
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Naprawdę droga redakcjo ,nie chce się redakcji przypomnieć czytelnikom kto głosował za przekazaniem ciepłowni " zasanie" ? Czy wybudowano elektrociepłownię gazową ? A może też kto z obecnych radnych również głosował za przekazaniem w dzierżawę nowo wybudowaną komorę z całością śmietniska ? Chyba się redakcja zagubiła, tak śmiem myśleć.
Naprawdę droga redakcjo ,nie chce się redakcji przypomnieć czytelnikom kto głosował za przekazaniem ciepłowni " zasanie" ? Czy wybudowano elektrociepłownię gazową ? A może też kto z obecnych radnych również głosował za przekazaniem w dzierżawę nowo wybudowaną komorę z całością śmietniska ? Chyba się redakcja zagubiła, tak śmiem myśleć.