Po raz 47 burmistrz, skarbnik i radni zebrali się na nadzwyczajnej sesji rady miasta Radymna. 15 lipca omawiali głównie zmiany w miejskim budżecie.
Dotyczyły one wprowadzenia zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców miasta Przemyśla i Radymna”. Zagłosowali również za udzieleniem dotacji na prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków na terenie miasta.
Oznacza to[paywall] ni mniej, ni więcej, że 30 tys zł. z budżetu gminy zostanie przeznaczonych na oczyszczenie ścian, gzymsów i listew od strony prezbiterium Kościoła Parafialnego pw. Wawrzyńca w Radymnie, skucie zmurszałego tynku, gruntowanie odpowiednimi preparatami, odtworzenie gzymsów i listew, wykonanie i wzmocnienie tynków włókniną, szpachlowanie ścian oraz wykończenie powierzchni przez malowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze