Reklama

Nadzwyczajna sesja w Radymnie

Po raz 47 burmistrz, skarbnik i radni zebrali się na nadzwyczajnej sesji rady miasta Radymna. 15 lipca omawiali głównie zmiany w miejskim budżecie.

Dotyczyły one wprowadzenia zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców miasta Przemyśla i Radymna”. Zagłosowali również za udzieleniem dotacji na prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków na terenie miasta.

Oznacza to[paywall] ni mniej, ni więcej, że 30 tys zł. z budżetu gminy zostanie przeznaczonych na oczyszczenie ścian, gzymsów i listew od strony prezbiterium Kościoła Parafialnego pw. Wawrzyńca w Radymnie, skucie zmurszałego tynku, gruntowanie odpowiednimi preparatami, odtworzenie gzymsów i listew, wykonanie i wzmocnienie tynków włókniną, szpachlowanie ścian oraz wykończenie powierzchni przez malowanie.

Reklama

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama