Reklama

Nagrodzeni przez ministra [ZDJĘCIA]

25/03/2017 18:21

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu znaleźli się wśród nagrodzonych przez Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Sierż. szt. Łukasz Rogowski – funkcjonariusz z placówki Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju wraz z psem służbowym Jano, odnalazł zaginionego w lesie chorego 85-letniego mężczyznę. 3-letni owczarek[paywall] niemiecki zaprowadził swojego przewodnika do poszukiwanego od kilkunastu godzin staruszka, który w chwili znalezienia nie mógł się już poruszać o własnych siłach. Osłabiony i wyziębiony mężczyzna został przewieziony do szpitala w Lubaczowie. Dzięki szybkiej reakcji 3 funkcjonariuszy BiOSG: st. chor. Sławomira Buczka (placówka SG w Hermanowicach), mł. chor. Grzegorza Zioło (komenda BiOSG) oraz plut. Andrzeja Fedaczyńskiego (placówka SG w Hermanowicach) uratowano z płonącego gospodarstwa 6 koni.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Yaro - niezalogowany 2017-03-26 05:15:40

    To Mariusz vel domofon nie u Prezesa piss?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    8u7654 - niezalogowany 2017-03-27 18:50:17

    Witam nie daje juz rady wariuje i wyrywam wlosy z glowy mam na glowa rodzine z dwoma dzieicakami ciagle sie kluca ciagle wierca a na dodatek maja psa ktory potrafi calymi dniami byc na balkonie i bez sekundy prxerwy szczeka jest to jork ja na prawde nie daje juz rady i mam momety takie ze boje sie ze zabije tego psa eychodze o 7 rano do pacy szczeka wracam i tez szczeka dodam ze mam 23 lata a czuje sie jak 50letnia osoba ktorej wszystko prxeszkadza ale postawcie sie na moim miejscu obojetnie co robie to jest slysze psa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama