– Chciałbym pogratulować wszystkim wyróżniającym się uczniom. Te wszystkie nagrody, które tutaj na was czekają, to przede wszystkim podziękowanie za całoroczny trud włożony w naukę. Chciałbym też, żeby była to forma zachęty do wytężonej pracy w przyszłym roku – mówił na gali podsumowującej rok szkolny burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch.
W środę, 24 czerwca, w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego 2014/2015 z udziałem władz samorządowych. Zostały wręczone nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom jarosławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nagrodzono ich za wytężoną pracę i osiągnięcia naukowe. Wyróżnionych zostało w sumie 67 laureatów i finalistów[paywall] wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Docenieni zostali za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Podziękowano też nauczycielom za zaangażowanie i aktywne wspieranie uczniów w rozwijaniu ich talentów i pasji.

fot.Bogusława Pajda
Burmistrz W. Paluch wyróżnił nagrodami najlepszych uczniów.
Burmistrz miasta Waldemar Paluch wraz z zastępcami Marcinem Zaborniakiem i Wiesławem Pirożkiem wręczyli nagrody. W wydarzeniu wzięli również udział: przedstawiciel Podkarpackiego Kuratora Oświaty Elwira Węgrzyn, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jarosławia Szczepan Łąka, przewodniczący komisji oświaty w radzie miasta Antoni Lotycz, przewodnicząca Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty Jadwiga Piątek oraz przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jarosławiu Andrzej Mamak, a także radni miejscy, dyrektorzy i nauczyciele szkół oraz rodzice nagrodzonych. Uroczystość swoim występem uświetniły solistki Miejskiego Ośrodka Kultury Aldony Mikoś i kwartet gitarowy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze