Podczas prowadzonych wczoraj działań policjanci ujawnili 218 wykroczeń. Najwięcej popełnili piesi, ale najwięcej mandatów otrzymali kierowcy.
We wtorek na terenie województwa podkarpackiego policjanci prowadzili działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas akcji, policjanci zwracali uwagę na zachowanie kierowców wobec pieszych i rowerzystów. Byli również surowi wobec kierujących jednośladami, którzy przejeżdżali przez przejścia dla pieszych i wobec pieszych, którzy przechodzili w miejscach niedozwolonych.
Policjanci ujawnili 218 wykroczeń popełnionych przez użytkowników dróg.
• 70 naruszeń popełnili kierujący pojazdami silnikowymi,
• 53 rowerzyści,
• piesi byli sprawcami 95 wykroczeń.
Nałożono 16 mandatów karnych na rowerzystów, 25 na pieszych oraz 61 na kierujących pojazdami silnikowymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze