Reklama

Najwięcej wykroczeń popełnili piesi

20/06/2018 15:00

Podczas prowadzonych wczoraj działań policjanci ujawnili 218 wykroczeń. Najwięcej popełnili piesi, ale najwięcej mandatów otrzymali kierowcy.

 We wtorek na terenie województwa podkarpackiego policjanci prowadzili działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas akcji, policjanci zwracali uwagę na zachowanie kierowców wobec pieszych i rowerzystów. Byli również surowi wobec kierujących jednośladami, którzy przejeżdżali przez przejścia dla pieszych i wobec pieszych, którzy przechodzili w miejscach niedozwolonych.

 

Policjanci ujawnili 218 wykroczeń popełnionych przez użytkowników dróg.

•    70 naruszeń popełnili kierujący pojazdami silnikowymi,

Reklama

•    53 rowerzyści,

•    piesi byli sprawcami 95 wykroczeń.

 

Nałożono 16 mandatów karnych na rowerzystów, 25 na pieszych oraz 61 na kierujących pojazdami silnikowymi.
pb, KWP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości