Reklama

„Nakarm Nadziejaka” – pomóżmy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę

Członkowie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Nadzieja” rozpoczynają akcję pomocy bezdomnym, chorym, starym i zniedołężniałym zwierzętom w przetrwaniu zimy.

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Nadzieja” jest organizacją pozarządową, posiadającą status organizacji pożytku publicznego od 2008 r. Głównym celem statutowym jest ochrona zwierząt bezdomnych, chorych, starych i zniedołężniałych. Jego członkowie niosą również pomoc zwierzętom, których opiekunowie z różnych przyczyn i kolei losu nie są w stanie zapewnić im utrzymania i dobrostanu.

– Swoje cele statutowe realizujemy głównie dzięki wpływom z 1 procentu i darowizn ludzi dobrej woli. Systematycznie prowadzimy akcje dokarmiania zwierząt z terenu naszego miasta i okolicznych gmin. Okres zimowy jest dla nas corocznie dużym wyzwaniem. Zapotrzebowanie na karmę dla naszych podopiecznych jest duże, a dodatkowo rosną również wydatki związane z zabezpieczeniem zwierząt przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego tak ważna jest dla nas pomoc ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt. Dlatego rozpoczęliśmy zbiórkę karmy – powiedziała Izabela Kęsicka ze stowarzyszenia.

Reklama
Do zbiórki karmy dla podopiecznych „Nadziei” dołączyły Delikatesy „Piotruś Pan”. Zbiórka pod znamiennym hasłem „Nakarm Nadziejaka” będzie trwała we wszystkich sklepach tej sieci. – Liczymy na to, że akcja odbije się szerokim echem nie tylko wśród zwierzolubów i dzięki temu niejedna psia lub kocia miska zimą nie będzie pusta. Wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele, nie bądźmy więc obojętni i nakarmmy Nadziejaki! – apeluje I. Kęsicka. Dołączamy się do tego apelu i zapraszamy!


fot.ze zbiorów własnych
Oficjalny plakat akcji.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bronek - niezalogowany 2020-12-18 13:16:52

    A może tak coś od siebie wpłaci reklamująca się w Życiu "Naturalna szukająca faceta" https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21044,naturalna-szuka-faceta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-12-18 13:45:13

    Akcja bardzo , bardzo  potrzebna i piękna. Szkoda, że odbywa się w sieci sklepów gdzie jedna puszka karmy kosztuje tyle co dwie a może i trzy np. w sieciówce.Wiem bo chciałam kupić .Co zrobię- ano kupię dwa razy więcej gdzie indziej i przywiozę do koszyka ustawionego w sklepie.Na pewno nie pozostanę obojętna.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-12-18 15:24:39

    A POzatym wszyscy zdrowi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama