Członkowie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Nadzieja” rozpoczynają akcję pomocy bezdomnym, chorym, starym i zniedołężniałym zwierzętom w przetrwaniu zimy.
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Nadzieja” jest organizacją pozarządową, posiadającą status organizacji pożytku publicznego od 2008 r. Głównym celem statutowym jest ochrona zwierząt bezdomnych, chorych, starych i zniedołężniałych. Jego członkowie niosą również pomoc zwierzętom, których opiekunowie z różnych przyczyn i kolei losu nie są w stanie zapewnić im utrzymania i dobrostanu.
– Swoje cele statutowe realizujemy głównie dzięki wpływom z 1 procentu i darowizn ludzi dobrej woli. Systematycznie prowadzimy akcje dokarmiania zwierząt z terenu naszego miasta i okolicznych gmin. Okres zimowy jest dla nas corocznie dużym wyzwaniem. Zapotrzebowanie na karmę dla naszych podopiecznych jest duże, a dodatkowo rosną również wydatki związane z zabezpieczeniem zwierząt przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego tak ważna jest dla nas pomoc ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt. Dlatego rozpoczęliśmy zbiórkę karmy – powiedziała Izabela Kęsicka ze stowarzyszenia.

fot.ze zbiorów własnych
Oficjalny plakat akcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może tak coś od siebie wpłaci reklamująca się w Życiu "Naturalna szukająca faceta" https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21044,naturalna-szuka-faceta
Akcja bardzo , bardzo potrzebna i piękna. Szkoda, że odbywa się w sieci sklepów gdzie jedna puszka karmy kosztuje tyle co dwie a może i trzy np. w sieciówce.Wiem bo chciałam kupić .Co zrobię- ano kupię dwa razy więcej gdzie indziej i przywiozę do koszyka ustawionego w sklepie.Na pewno nie pozostanę obojętna.
A może tak coś od siebie wpłaci reklamująca się w Życiu "Naturalna szukająca faceta" https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21044,naturalna-szuka-faceta
Akcja bardzo , bardzo potrzebna i piękna. Szkoda, że odbywa się w sieci sklepów gdzie jedna puszka karmy kosztuje tyle co dwie a może i trzy np. w sieciówce.Wiem bo chciałam kupić .Co zrobię- ano kupię dwa razy więcej gdzie indziej i przywiozę do koszyka ustawionego w sklepie.Na pewno nie pozostanę obojętna.
A POzatym wszyscy zdrowi