Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, podczas kontroli na terenie Jarosławia oraz Szówska zabezpieczyli automaty do gier hazardowych.
W trzech lokalach ujawniono łącznie dziesięć urządzeń do gier hazardowych. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że wykorzystywane są one do przestępczego procederu nielegalnych gier w rozumieniu ustawy o grach hazardowych. Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karno-skarbowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo dobrze nie będę miał gdzie grać bo w końcu może to zamkną . Adzik
Jeszcze za narkobiznes by się wzięli. Wszędzie tylko Krystyna i skun
Kamiński nima kasy na krystyne koledzy nie postawią chyba że Beigert gdzieś ukradnie to mu da.
Zamknąć ta melinę razem z tymi cpunkami co to pilnują a szczególnie słynna czarnulke co wali kreski w kiblu z graczami ☺️
Wpadłem przypadkiem, ale radzę sprawdzić osoby komentujące po IP komputera, pewnie maja coś wspólnego z tym procederem, w komentarzach cwaniaki - ciekawe jak będzie na komendzie. Pozdrawiam.
Bardzo dobrze nie będę miał gdzie grać bo w końcu może to zamkną . Adzik
Jeszcze za narkobiznes by się wzięli. Wszędzie tylko Krystyna i skun
Kamiński nima kasy na krystyne koledzy nie postawią chyba że Beigert gdzieś ukradnie to mu da.