Reklama

Napad na stację paliw. Trwają poszukiwania bandyty

11/06/2015 08:51

Policjanci poszukują sprawcy napadu na stację paliw w Jarosławiu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc. Do budynku stacji wszedł zamaskowany osobnik i zażądał wydania pieniędzy. Miał w ręku nóż. Kiedy otrzymał gotówkę uciekł.

Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą napadu jest najprawdopodobniej mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 170-175, szczupłej budowy ciała.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości