W ubiegły piątek, przed południem, w obrębie skrzyżowania ulic Reymonta i Konopnickiej doszło do napaści na przemyślankę, która jest sympatyczką Komitetu Obrony Demokracji.
– To było kilkanaście minut po dziesiątej. Robiłam zakupy w naszym osiedlowym sklepie „Groszek” – opowiada mieszkanka Przemyśla. – Wyszłam ze sklepu, zapakowałam kapustę do koszyka na rowerze i z Reymonta skręciłam w lewo, w Konopnicką. Kilka metrów za zakrętem zatrzymałam się przy krawężniku, żeby lepiej ułożyć główki kapusty w koszyku, bo tego dnia miałam duże zakupy i wszystko mi się chybotało. Naprzeciw mnie, jakieś dziesięć metrów dalej, stało osobowe auto z wyłączonym silnikiem. W pewnym momencie kierowca włączył silnik i ruszył w moim kierunku. Najpierw myślałam, że chce mnie wyminąć, ale on zajechał mi drogę[paywall], ustawiając auto bokiem, tak jakby chciał mnie przyblokować. Kierowca, w wieku pięćdziesięciu, sześćdziesięciu lat, ubrany w zieloną kurtkę typu myśliwskiego, wysiadł gwałtownie z auta, podszedł do mnie i zaczął krzyczeć: „ty czerwona szmato, ty folksdojczko na usługach TVN”. Pomijam tu stek wulgaryzmów, jakimi mnie obrzucił. Zaczął mnie szarpać, aż oderwał plakietkę KOD, którą miałam przypiętą do torebki. Trzymając plakietkę w ręce, powiedział, że ma dowód w postaci nazistowskiego symbolu. Byłam tak przerażona tą napaścią, że mnie sparaliżowało i nie wiedziałam, co zrobić. Na szczęście nadszedł mężczyzna z psem, którego kilka razy widziałam, jak szedł z wędką. Widząc, co się dzieje, zareagował energicznie. Trzymał w ręku grubą smycz zakończoną karabińczykiem i zagroził, że wybije nią szybę, jeżeli ten mężczyzna się nie odczepi. To pomogło. Przestał na mnie wyklinać, wsiadł do auta i odjechał. Byłam tak roztrzęsiona, że nie mogłam wsiąść na rower. Zdążyłam tylko podziękować temu, który mnie uratował. Nie zapamiętałam numerów auta, tylko tyle, że było koloru jasnobrązowego i raczej stare. Zapamiętałam tylko jego twarz wykrzywioną nienawiścią. Nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nie napadł i tak to przeżyłam, że nawet nie miałam ochoty iść z tym na policję. Nie potrafię tego pojąć. Przecież nic nikomu nie zrobiłam. Nie ukrywam, że jestem sympatyczką KOD, ale teraz naprawdę się zastanawiam, czy noszenie plakietki nie narazi mnie znowu na czyjąś agresję – kończy przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niestety odznaki nosicie wielkie jak koło od roweru chcecie demokracji ale to tyko blaszane kółeczka ostatnio byłem w przychodni na ul. Sportowa 4 u pani laryngolog ,była ta też pani pielegniarka z odznaką wielką jak jej cycka oczywiście KODU, A AROGANCKA ,ZLOSLIWA I WOGULE NIE KOMPETENTNA .powinna ta odznakę włożyć miedzy książki
Te zaKODowane świnskie łby nie mogą pogodzić się z tym,że koryto POjeeechało!
na cały ten kod nawet splunąć nie warto Za to na cały pis - warto!
Kto wam każe patrzeć, że PiS nie wkur......., to nikomu się nie żale.
Polska zawsze była i bdzie POdzielona na Polaków i na POlaków,taki nasz naród. Tylko kwestia kultury w jaki to sposób okazujemy,czy to jest w Internecie czy na ulicy !
W was platfusy i kodowcy jest coś takiego, że nawet w spokojnym i normalnym człowieku rodzą się killerskie instynkty. Nie dalej jak wczoraj jechałem ze znajomą ul. Nestora i nagle widzimy platformerskiego posła- speca od wf-u idącego ulicą (nie ma tam chodników). I nagle Pani kierowca uśmiecha się tajemniczo i mówi "ależ miałam ochotę odbić lekko kierownicą w prawo".
Dziewczyno, bohaterko artykułu, obudź się, wyjdź z Matrixa w który wmanewrowali Cię cwani manipulanci. Zauważ, że Ojczyzna otworzyła oczy, przetarła je ze zdumienia i zaczyna iść właściwą drogą, wymykając się lewakom z UE i ich poplecznikom. A Ty z tym Twoim KOD-em jesteś tylko marionetką w czyjejś nieczystej grze. Nie stój po stronie Targowicy i nie zdradzaj naszej Ojczyzny, która wreszcie po 26 latach chce być Dumnym Krajem - Polską, a nie pariasem na usługach niektórych wielkich tego świata.
Tak, tak PISoBOLSZEWICKI bełkot POpleczników Lenina.PISoBOLSZEWIA - inaczej nie potrafimy :)
Całkiem jak PISoBOLSZEWICKIE świńskie ryje w tym korycie.
i to powiedział prawdziwy wyznawca pislamu z wypranym mozgiem ktory głosował na pustakow inteligencji pisowskiej i pajaca na sznurku za który pociąga ten maly robak który otoczył się komunistycznymi pacholkami z prokuratury i sądu i oni mają nas uczyc wolności i demokracji to jest wasz poziom atakować bezbronną kobietę dla mnie jestes dno i metr mułu
>>>Ojczyzny, która wreszcie po 26 latach chce być Dumnym Krajem - Polską<<<Uważaj bo z tej dumy wszyscy pękniecie i ... znowu na 200 lat zniknie ta twoja dumna Polska z mapy Europy.
Ona powinna zajrzeć do książek. Wiem o kim mowa.
Ujawniamy! Schetyna przyznał w liście do szefa amerykańskiego MSZ, że poparł antypolską ustawę za co prosił USA o ochronę Ujawniamy! Schetyna przyznał w liście do szefa amerykańskiego MSZ, że poparł antypolską ustawę za co prosił USA o ochronę 14 Kwi 2016 Napisane przez wg Wydrukuj Email Skomentuj jako pierwszy! Zobacz obrazek fot: youtube „Warszawska Gazeta” dotarła do listu jaki Grzegorz Schetyna, jako minister spraw zagranicznych wysłał do swojego amerykańskiego odpowiednika Johna Kerrego 20 kwietnia 2015 r. Jego treść jest szokująca. Szef polskiego MSZ przyznaje, że poparł uhonorowanie członków ludobójczej organizacji OUN-UPA. Doprasza się w zamian od USA ochrony i protekcji. – Dotrzymując umowy z Panem spełniłem prośbę ambasadora Mulla i poparłem ustawę Rady Najwyższej Ukrainy uznającą za bojowników o wolność członków OUNUPA, mimo iż brali bezpośredni udział w ludobójstwie etnicznych Polaków podczas II wojny. Moja inicjatywa wywołała niebywałe oburzenie zarówno obywateli, jak i polityków w Polsce, w tym PO, której jestem członkiem. Otrzymałem pogróżki śmierci i wezwania do podania się do dymisji. Proszę o zrewanżowanie się gestem dobrej woli i użycie wszelkich wpływów Departamentu Stanu dla zmniejszenia presji na mnie i na mój zespół - napisał Schetyna. KLIKAJCIE I POBIERAJCIE CAŁY LIST GRZEGORZA SCHETYNY! Więcej w najnowszym wydaniu „Warszawskiej Gazety”. Kupujcie już teraz e-wydanie najnowszego numeru: https://wogoole.pl/kwiecien/224-warszawska-gazeta-152016.html ----------- Dla przeróżnych osobników , próbujących negować i opluwać obecne polskie władze . MATERIAŁ NIEWYGODNY DLA WIELU ; BYC MOŻE I DLA PANA , ALE DAJĄCY WIELE DO MYŚLENIA , NA TERAZ I NA PRZYSZŁOŚĆ . PARTIE TYPU PO ,NOWOICZESNA , PRZERÓŻNE "KODY . TO NIC INNEGO , JAK ANTYPOLSKIE ORGANIZACJE , KTÓRE MOGĄ BYĆ FINANSOWANE PRZEZ JUDAISTYCZNE SPOŁECZNOŚCI , W TYM SOROSA . ZACIEKŁEGO WROGA POLSKI I POLAKÓWCzyli , kto sieje wiatr , ten zbiera burze , bura suko , zapamiętaj to sobie
kod to takie szczekające małe kundelki , nie obrażając psów
Aż trudno uwierzyć ,że żyją tacy idioci jak TY.Cytaty zasłyszane w radio Maryja.Podkarpacie to jednak inna Polska, niestety Głupsza,. Ciemnogród.
Ale się rozPISałeś , wiedzę masz z radia Maryja. TV TRWAM i temu podobnych mediów niestety " mętnego nurtu".Samodzielne myślenie "wyprano "Ci w tych mediach.
ale taki geniusz nikogo nie może obrazić
Co ma arogancka pielęgniarka do założeń łamania zasad państwa prawa przez PIS? Nie pasowało Ci jej (czytaj funkcjonariusza publicznego) zachowanie napisz do Trybunału Konstytucyjnego od tego jest.
W kółko ten sam bełkot pozbawiony jakiego kolwiek logicznego myślenia. Tylko obrażanie i powtarzanie za tłumem bzdurnych tekścików. Rozwiń swoją myśl bo póki co niczego nie wyraża.
Jak to zawsze PO nie istnieje od zawsze. Poza tym nadużywanie pierwszych liter nazwy partii jest kiepską zagrywką godną internetowych troli,
To wyszczekaj wreszcie coś mądrego jak też potrafisz?
Za to PISoBOLSZEWIA istnieje od czasów niejakiego Kłamczyńskiego i sekty :)
Percepcja wiem, to nie najsilniejsza strona PISobOLSZEWI :)Nie musisz też gosiu sądzić innych swoją PISdzielską bełkoczą miarką.
https://klub.nowoczesna.org/ukladpisMacki PISoBOLSZWI oplatają kraj, może jakiś pies się skusi, ha ha
Od tej PISoBOLSZEWICKIEJ wściekliznianej przypadłości jest tu niejaki ratlerek mk.
No, zwłaszcza że PISoBOLSZEWICKIE łby odporne są tylko na sikacze.
Maliniak w pałacu jakoś ci leży więc zostaw tę wybiórczą PISoBOLSZEWICKĄ wrażliwość na ortografię :)
Cc gratuluję wypowiedzi wiesz o kim mowa ? Nie masz odwagi nawet podpisać się imieniem fujjjj cwane to wszystko przez ten internet i klika lajki bezmyślnie za następnym debilem brak mi słów
Ale zapewne umie pisać bez błędów ortograficznych i widziała że z jakimś niedoukiem ma do czynienia
A niedawno słychać było kwik świń pędzących DO koryta...
Brawo, należy mordować platformersów, ta pani to zapewne katoliczka...
Naprawdę i to jest temat na artykuł w Gazecie ?? Odbiło wam doszczętne żeby z tego aferę robić
Głupotę KODowców trzeba tępić SZKODNIKI !
Jednym z największych krzykaczy / zakompleksionych / jest osobnik posługujący się. , nickiem "hasler" . Inni jak można przeczytać napiszą mądrze czy głupio raz , max. dwa i kończą swój wywód . Ale osobnik jest zaciekły jak mało kto . I to nie tylko w tym artykule ,
Niestety odznaki nosicie wielkie jak koło od roweru chcecie demokracji ale to tyko blaszane kółeczka ostatnio byłem w przychodni na ul. Sportowa 4 u pani laryngolog ,była ta też pani pielegniarka z odznaką wielką jak jej cycka oczywiście KODU, A AROGANCKA ,ZLOSLIWA I WOGULE NIE KOMPETENTNA .powinna ta odznakę włożyć miedzy książki
Te zaKODowane świnskie łby nie mogą pogodzić się z tym,że koryto POjeeechało!
na cały ten kod nawet splunąć nie warto