Dwie gminy z naszego regionu: Horyniec-Zdrój i Jarosław otrzymały tytuł „Euro-Gmina”. Ponadto wójt gm. Jarosław Roman Kałamarz znalazł się w gronie Samorządowców 25-lecia.
Obie gminy otrzymały certyfikaty, uznające je za spełniające wymagania najlepszych gmin Unii Europejskiej. Tytuł ma być wyróżnieniem dla samorządów, wykazujących się szczególną gospodarnością, kreatywnością w realizacji swoich zamierzeń i celów, dążą do ciągłego rozkwitu[paywall] stając się tym samym wizytówką regionu w którym funkcjonują wspomagając jego dynamiczny rozwój. Wójt gm. Jarosław Roman Kałamarz, który piastuje tę funkcję od 1990 r., otrzymał ponadto tytuł Samorządowiec 25-lecia w uznaniu zasług na rzecz rozwoju Polski Samorządowej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze