– Wyjazd z marketu sieci spożywczej zlokalizowanego przy ulicy Mickiewicza nie należy do najbezpieczniejszych, bo jeśli kierowcy poruszają się z większą prędkością, co się zdarza, wyjeżdżający w lewo nieraz w ostatniej chwili dostrzega pojazd jadący od strony wiaduktu i Mickiewicza. Sprawy nie ułatwia też żywopłot, który podrósł na tyle, że nieco zasłania widoczność wyjeżdżającym. Idealnym rozwiązaniem byłoby przesunięcie wyjazdu w stronę paczkomatu. Z kolei, kiedy już wyjedziemy w ulicę Nestora i chcemy następnie skręcić w Dworskiego, też musimy się mocno wychylić, by sprawdzić, czy mamy wolną drogę. Dzieje się tak przez klomb. Roślinność na nim nierzadko też przesłania kierowcom widoczność
– komentuje przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze