Reklama

Nie ma co narzekać, tylko korzystać

27/05/2015 20:09

– Mam wrażenie, że w naszym mieście zbyt dużo jest malkontentów, którzy wiecznie narzekają na to, że praktycznie nic się tu nie dzieje. Ja akurat jestem nieco odmiennego zdania. Jak się dobrze rozejrzeć, wychodzi na to, że w samym Lubaczowie, ale też jego okolicach dzieje się całkiem niemało.

Niemal co tydzień są jakieś propozycje lub inicjatywy organizowane z myślą o lokalnych mieszkańcach. A to wspólne bieganie, a to inne formy sportowych rozgrywek albo coś dla szerszego grona odbiorców, czyli biesiadna impreza z muzyką i napitkiem i lokalnymi specjałami. Są też inicjatywy kulturalne, z których niestety nie wszyscy chcą korzystać.Dzieje się więc całkiem sporo, tylko chyba promocja tych wydarzeń kuleje. O wielu nie sposób się wcześniej dowiedzieć, a być może to błąd. Chcąc przyciągnąć tłumy, nie tylko ludzi z miasta, i promować nasz region, trzeba dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, ale i zapewnić konkretne nagrody czy atrakcje – co pokazuje frekwencja na imprezach, gdzie ludzie mają szansę na atrakcyjne fanty.
Lubaczowianin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama