Dziś, 21 stycznia, o godz. 18, w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbędzie się recital „Nie ma. Osiecka/Satanowski”.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki z płyty „Dziękuję za świat” w nowych aranżacjach muzyków: Rafała Karasiewicza (fortepian) i Jakuba Olejnika (kontrabas).

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze