Mimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody przeszło 500 osób pojawiło się w sobotę, 8 lipca, w amfiteatrze na Zniesieniu, gdzie odbywała się pierwsza edycja Przemyskiej Eksplozji Kolorów.
Podobnie jak w innych miastach w Polsce, w Przemyślu również nie zabrakło fanów kolorowych proszków holi. Impreza w całym kraju integruje młodzież w różnym przedziale wiekowym. Nie inaczej było w grodzie nad Sanem.
Niełaskawa tego dnia pogoda nie odebrała uczestnikom możliwości dobrej zabawy. Przez większość czasu imprezowiczom towarzyszyła muzyka klubowa. O ich dobre nastroje zadbali tego dnia: DJ Bleiz, Carlo, May_I, FREAKS, High Wave i Dragon Fly. Program imprezy musiał jednak zostać skrócony.
– Mimo mocno niesprzyjających warunków udało się wykonać plan minimum, czyli wyrzuty kolorów. Niestety pogoda nie pozwoliła nam grać, jak planowaliśmy, do 3 w nocy i musieliśmy[paywall] skończyć zaraz po 19. Dziękuję zebranym za obecność, staraliśmy się zrobić dla Was wszystko, aby impreza wypaliła. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze! Czujemy niedosyt i już zaplanowaliśmy taką samą imprezę na przyszły rok z zamówionym pięknym słońcem – mówił pomysłodawca i jeden z organizatorów Rafał Błachut Bleiz ze Stowarzyszenia Wolne Miasto Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wołyń. 11 lipca 1943 r. Polacy gromadzili się w kościołach. Ukraińcy z UPA dokonali masowych mordów. Rocznica Krwawej Niedzieli. PAMIĘTAMY!
Wołyń. 11 lipca 1943 r. Polacy gromadzili się w kościołach. Ukraińcy z UPA dokonali masowych mordów. Rocznica Krwawej Niedzieli. PAMIĘTAMY!
wyglądają jakby uciekli z WTC
Ale o so chodzi?