– Narzekamy na zaśmiecone miejsca publiczne, a mnie denerwuje, że są mieszkańcy, którzy nie potrafią zadbać o swoje własne posesje. Nie podoba mi się to, że moje dzieci, bawiąc się na placu zabaw, patrzą na stertę śmieci leżących na prywatnym terenie.
Uważam, że powinny się tym zainteresować władze gminy, zwłaszcza że takie obrazki widzimy w różnych miejscowościach – narzeka mieszkaniec.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze