Reklama

Nie wszyscy kierowcy byli trzeźwi

30/11/2015 11:17

4 nietrzeźwych kierujących ujawnili lubaczowscy policjanci podczas „Trzeźwego Poranka”.

Dzisiaj, 30 bm. w godzinach od 4 do 8 lubaczowscy policjanci prowadzili wzmożone działania, których celem było ujawnienie i wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Badaniom poddano kierowców poruszających się na terenie całego powiatu. 

W działaniach brało udział łącznie 20 funkcjonariuszy, którzy przebadali stan trzeźwości 463 zmotoryzowanych. Mundurowi zatrzymali  4 nietrzeźwych użytkowników dróg, z czego 2 odpowie za przestępstwo, a kolejnych 2 za wykroczenie. Swoje uprawnienia do kierowania pojazdami stracił także obywatel Ukrainy, który w przekroczył dziś przejście graniczne w Budomierzu i będąc w stanie po użyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama