4 nietrzeźwych kierujących ujawnili lubaczowscy policjanci podczas „Trzeźwego Poranka”.
Dzisiaj, 30 bm. w godzinach od 4 do 8 lubaczowscy policjanci prowadzili wzmożone działania, których celem było ujawnienie i wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Badaniom poddano kierowców poruszających się na terenie całego powiatu.
W działaniach brało udział łącznie 20 funkcjonariuszy, którzy przebadali stan trzeźwości 463 zmotoryzowanych. Mundurowi zatrzymali 4 nietrzeźwych użytkowników dróg, z czego 2 odpowie za przestępstwo, a kolejnych 2 za wykroczenie. Swoje uprawnienia do kierowania pojazdami stracił także obywatel Ukrainy, który w przekroczył dziś przejście graniczne w Budomierzu i będąc w stanie po użyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze