Dziś, 14 marca, około godziny 14.30 obok stacji paliw w miejscowości Koniaczów koło Jarosławia doszło do kolizji.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Transit mieszkaniec powiatu lubaczowskiego nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go samochodu osobowego marki Kia, kierowanego przez mieszkankę Lublina, i najechał na jego tył.
W wyniku tego zdarzenia oboje kierujący doznali obrażeń i zostali przewiezieni do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Jak wynika z ustaleń, nie są to obrażenia zagrażające życiu.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu na miejscu zdarzenia dokonali oględzin śladów kolizji, ustalono ponadto, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Obecnie trwają czynności wyjaśniające.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O godzinie 15:30 ciągle zablokowana droga była i nie wiem jak jeszcze długo
W tamtym roku w tym samym miejscu był wypadek busa z dziećmi. Wylotówka na Lubaczów, zapierd....... jak idioci.
Bohaterem artykułu powinien być kierowca Forda ,przecież to jego wina.
Kierujący busem marki Ford nie zachował prawidłowego odstępu od poprzedzającego go samochodu KIA i doprowadził do najechania na ten pojazd. Jazda "na zderzaku" to bardzo popularna i niebezpieczna praktyka.
Kto pisal ten artykul, niech poda swoje imie i nazwisko a jak nie wie jakie byly fakty niech obejrzy nagranie albo zapyta policje. Autorze artykulu, jak smiesz pisac, ze kierujaca kia gwaltownir zahamowala przez co uderzyl ja bus. Pismaki, zgroza. Najpietw sie dowiedz jak bylo a potem pisz rzetelnie i bez bledow!!!!!
Przeciez ten mlody sie zagapil i ja uderzyl, widzialem to.
Jakby gwaltownie zahamowala to poszkodowany bylby pojazd przed nia.
Brawa dla Policji Jarosław. Zamiast kierowac na objazd w Makowisku lepiej było stac w Bobrówce i kasowac ludzi za prędkosć tych którzy objezdzali wypadek a wczesniej pchali sie na pola w bagno. Żaden mądry nie pomyslał o tym. Najważniesze statystyki.Brawo wy.
no właśnie....bez błędów.....kto tu piszę bez błędów :)
O godzinie 15:30 ciągle zablokowana droga była i nie wiem jak jeszcze długo
O 17:00 nadal była zablokowana...
W tamtym roku w tym samym miejscu był wypadek busa z dziećmi. Wylotówka na Lubaczów, zapierd....... jak idioci.