– Jestem zwolennikiem rowerowych wycieczek, więc ostatnio wybrałem się na trasę wiodącą ścieżką rowerową w okolicach przemyskiego Sanwilu. Ku mojemu zdziwieniu wykonawca tego odcinka zrobił bardzo wysokie, bo niemal 5-centymetrowe zjazdy ze ścieżki na jezdnię i to nawet obok przejścia dla pieszych. Moim zdaniem nigdzie indziej w mieście nie ma tak dużych różnic poziomów. Taki stan stwarza spore ryzyko upadku, szczególnie gdy podróżuje się rowerem z dzieckiem siedzącym w foteliku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A na nowej obwodnicy to niby lepiej jest?
A na nowej obwodnicy to niby lepiej jest?