Reklama

Niebezpieczne zjazdy na ścieżkach rowerowych

28/05/2015 14:09

– Jestem zwolennikiem rowerowych wycieczek, więc ostatnio wybrałem się na trasę wiodącą ścieżką rowerową w okolicach przemyskiego Sanwilu. Ku mojemu zdziwieniu wykonawca tego odcinka zrobił bardzo wysokie, bo niemal 5-centymetrowe zjazdy ze ścieżki na jezdnię i to nawet obok przejścia dla pieszych. Moim zdaniem nigdzie indziej w mieście nie ma tak dużych różnic poziomów. Taki stan stwarza spore ryzyko upadku, szczególnie gdy podróżuje się rowerem z dzieckiem siedzącym w foteliku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przem - niezalogowany 2015-05-28 17:09:38

    A na nowej obwodnicy to niby lepiej jest?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama