Reklama

Niebieskich kopert trochę mało

30/04/2025 08:16

– Niebieskie koperty na parkingach przeznaczone dla inwalidów to temat, który nie od dziś bywa kwestią poddawaną dyskusjom. Ponieważ rzecz bezpośrednio mnie dotyczy, pragnę zwrócić uwagę na łamach rubryki, że na ulicy Rogozińskiego, przy blokach nr 1 i 3, jest tylko jedno takie miejsce, a wobec tego, że parking jest sporych rozmiarów – ma ponad 40 miejsc postojowych – przydałoby się ich więcej. Według mojej wiedzy przepisy mówią o tym, że liczba niebieskich kopert powinna być procentowo uzależniona od ogólnej liczby miejsc parkingowych w danym miejscu i w tym konkretnym przypadku powinny być wyznaczone trzy 

– zauważa Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama