– Jestem częstym gościem przemyskiej „skarbówki” i niemal za każdym razem, kiedy tam bywam, odnoszę wrażenie, że kierowcy, parkując na parkingu przed tą instytucją, myślą wyłącznie o sobie, nie bacząc na innych, którzy również będą chcieli zostawić auto w tym samym miejscu.
Chodzi mi o sposób parkowania samochodów. Na wydzielonych miejscach parkingowych wielu zmotoryzowanych, zamiast na ukos, ustawia auto wzdłuż, uniemożliwiając w ten sposób zmieszczenie się większej ilości pojazdów. Dziś parkowanie w naszym mieście to w ogóle ogromny problem, dlatego myślę, że każdy właściciel czterech kółek, parkując, powinien myśleć też o innych. A bywa, że właściciele aut, parkując niedbale, zamiast jednego, zajmują półtora miejsca parkingowego albo nie dosuwają się do sąsiadujących samochodów, tak, by umożliwić pozostawienie pojazdu jeszcze jednemu kierowcy. Tymczasem każdy metr jest cenny! – apeluje przemyślanin.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Natomiast gdy ja mijam skarbówkę, to prawie zawsze wykonuję telefon do SM lub na policję w celu mandatowania ignorantów parkujących na ścieżce rowerowej.
W jaki sposób parkować w tamtym miejscu informuje tabliczka T-30a przy znaku D-18, więc każdy inny sposób parkowania jest łamaniem przepisów ruchu drogowego. W końcu parking przy US trochę się ucywilizował bo to co było przedtem wołało o pomstę do nieba. A szanownemu przemyślaninowi radzę by porzucił swoje buraczane nawyki parkowania jak popadnie i jeśli ma problemy z zaparkowaniem zawsze zostaje płatny za jedyne 2 zł/h parking przy MZK.
Natomiast gdy ja mijam skarbówkę, to prawie zawsze wykonuję telefon do SM lub na policję w celu mandatowania ignorantów parkujących na ścieżce rowerowej.
W jaki sposób parkować w tamtym miejscu informuje tabliczka T-30a przy znaku D-18, więc każdy inny sposób parkowania jest łamaniem przepisów ruchu drogowego. W końcu parking przy US trochę się ucywilizował bo to co było przedtem wołało o pomstę do nieba. A szanownemu przemyślaninowi radzę by porzucił swoje buraczane nawyki parkowania jak popadnie i jeśli ma problemy z zaparkowaniem zawsze zostaje płatny za jedyne 2 zł/h parking przy MZK.