– Jestem mieszkanką gminy Żurawica i nie rozumiem, dlaczego nigdzie na przystankach nie można znaleźć informacji o zawieszeniu części kursów realizowanych przez PKS.
Mam już swoje lata. Ostatnio potrzebowałam się dostać do lekarza do Przemyśla. Czekałam na przystanku w Żurawicy na autobus. I nie udało mi się doczekać na żaden z kursów realizowanych w godzinach pomiędzy 14.30 a 15.45, mimo że w rozkładzie były ich trzy. Ostatecznie wezwałam taksówkę, bo nie było innego wyjścia. Być może informację o zmianach w kursowaniu autobusów uzyskałabym u kierowcy albo wewnątrz autobusu, ale na przystanku jej nie znalazłam. Myślę, że koniecznie trzeba to zmienić, bo nie każda osoba starsza jest biegła w internecie, żeby wyszukiwać tam możliwości połączeń – irytuje się mieszkanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
Elwira, idealnie trafiłaś w temat. Zostań kierowcą w PKS, to poznasz dużo nowych ludzi.
Macie co chcieliście PKS czytaj Eurobus nie będzie jeździł wtedy kiedy chcecie tylko wtedy gdy jemu się to będzie opłacało, tak jest zawsze, na początku ładnie pięknie niskie ceny biletów a później wychodzi szydło z worka
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
Elwira, idealnie trafiłaś w temat. Zostań kierowcą w PKS, to poznasz dużo nowych ludzi.
XD