Reklama

Niedziela w Krasiczynie pod znakiem Orkiestry

Orkiestra Jurka Owsiaka zagrała również w Krasiczynie. Nie zabrakło akcentów sportowych, muzycznych i tanecznych. Do puszek wolontariuszy wpadło 2 tys. 936 zł i 41 gr.

Pięknie, wesoło i kolorowo – to określenia, które najlepiej oddają klimat niedzielnej kwesty w Krasiczynie. W ramach 26. Finału akcji w hali Szkoły Podstawowej w Krasiczynie rozegrano  I Puchar WOŚP w Piłce Siatkowej z udziałem drużyn sportowych z terenu całej gminy.

Z kolei w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się koncert z udziałem działających w placówce zespołów, a także wokalnych i tanecznych grup ze szkół podstawowych w Krasiczynie i Olszanach oraz przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola w Krasiczynie. Dla uczestników orkiestrowej zbiórki wystąpili też: Janek Smakołyk z recitalem oraz zespół „Lexer” z Dubiecka. Organizatorem krasiczyńskiego finału akcji była miejscowa szkoła podstawowa wespół z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Reklama


fot.materiały organizatora


fot.materiały organizatora


fot.materiały organizatora
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2018-01-18 19:30:14

    YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama