Orkiestra Jurka Owsiaka zagrała również w Krasiczynie. Nie zabrakło akcentów sportowych, muzycznych i tanecznych. Do puszek wolontariuszy wpadło 2 tys. 936 zł i 41 gr.
Pięknie, wesoło i kolorowo – to określenia, które najlepiej oddają klimat niedzielnej kwesty w Krasiczynie. W ramach 26. Finału akcji w hali Szkoły Podstawowej w Krasiczynie rozegrano I Puchar WOŚP w Piłce Siatkowej z udziałem drużyn sportowych z terenu całej gminy.
Z kolei w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się koncert z udziałem działających w placówce zespołów, a także wokalnych i tanecznych grup ze szkół podstawowych w Krasiczynie i Olszanach oraz przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola w Krasiczynie. Dla uczestników orkiestrowej zbiórki wystąpili też: Janek Smakołyk z recitalem oraz zespół „Lexer” z Dubiecka. Organizatorem krasiczyńskiego finału akcji była miejscowa szkoła podstawowa wespół z Gminnym Ośrodkiem Kultury.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY
YOUTUBE.COM - 7 GODZIN SNU - WIELKA ORKIESTRA FAŁSZYWEJ POMOCY