Zakończył się remont i adaptacja budynku przy ul. Ratuszowej 1 w Przemyślu na potrzeby Urzędu Miejskiego. Trwają przenosiny części wydziałów do nowej siedziby. Pozwoli to na skupienie dotychczas rozrzuconych w wielu miejscach komórek magistratu, a także zwolnienie dotychczas wynajmowanych (ul. Katedralna 5) lub będących w złym stanie technicznym budynków (ul. Matejki 1).
W nowo zagospodarowanym budynku swoją siedzibę mają wydziały i komórki: promocji i kultury, edukacji i sportu, spraw społecznych, architektury, rozwoju, inwestycji i funduszy zewnętrznych, biuro zamówień publicznych, biuro rozwoju miasta. Wydział spraw obywatelskich i zarządzania kryzysowego[paywall] w całości znajdzie się w budynku Rynek 1, a archiwum Urzędu Miejskiego w Przemyślu pozostaje przy ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1. Numery telefonów do wyżej wymienionych pozostają bez zmian.
Przebudowa pomieszczeń budynku Gimnazjum Nr 2 przy ul. Ratuszowej 1 dla potrzeb administracyjnych Urzędu Miejskiego w Przemyślu obejmowała przebudowę parteru, I piętra i II piętra. Wykonano elewację północną budynku, dobudowaną windy i schody zewnętrzne. Pracami nie objęto piwnic, poddasza, dachu oraz pozostałych elewacji.
Koszt przebudowy budynku wyniósł 2 361 177,88zł
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.POdajcie adres bo przypomina mi Szkołe Podstawowa nr3.?czy sie myle?
UM w Przemyślu sie rozrasta jak grzyby po deszczu.
Kiedyś AWS budował gimnazja PiS przerabia na podstawówki a KUKIZ robi sobie UM
WEDROWKA LUDOW......
POdajcie adres bo przypomina mi Szkołe Podstawowa nr3.?czy sie myle?
Ależ tak .Ul Kościuszki