Kilku nielegalnych imigrantów zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówek w Huwnikach, Hermanowicach i Krościenku.
Strażnicy zatrzymali m.in. 3 obywateli Indii, którzy nielegalnie przekroczyli tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski. To mężczyźni w wieku od 23 do 34 lat. Próbowali początkowo ukryć swoją tożsamość przed mundurowymi, podając nieprawdziwe dane osobowe. Strażnicy w lesie odnaleźli dokumenty zatrzymanych, które pomogły ustalić ich faktyczną tożsamość. Imigranci powiedzieli, że planowali się dostać do Niemiec i tam poszukać pracy. Za nielegalne przekroczenie granicy zostali skazani na karę pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i w ramach umowy o readmisji przekazani stronie ukraińskiej.
Funkcjonariusze z Krościenka ujęli Rosjanina narodowości czeczeńskiej, który również dokonał nielegalnego przekroczenia zielonej granicy. Dodatkowo w ich ręce wpadł 39-letni Czeczen – obywatel Austrii – który miał nielegalnego imigranta wywieźć do Austrii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jest granica są nielegalni, znieść granice zobaczymy ilu będzie.
żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .
obywatelskie komentarze nie po myśli piszącego artykuł?????
Dobra robota
Jest granica są nielegalni, znieść granice zobaczymy ilu będzie.
żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .