Reklama

Nielegalni imigranci na granicy

14/05/2017 19:48

Kilku nielegalnych imigrantów zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówek w Huwnikach, Hermanowicach i Krościenku.

Strażnicy zatrzymali m.in. 3 obywateli Indii, którzy nielegalnie przekroczyli tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski. To mężczyźni w wieku od 23 do 34 lat. Próbowali początkowo ukryć swoją tożsamość przed mundurowymi, podając nieprawdziwe dane osobowe. Strażnicy w lesie odnaleźli dokumenty zatrzymanych, które pomogły ustalić ich faktyczną tożsamość. Imigranci powiedzieli, że planowali się dostać do Niemiec i tam poszukać pracy. Za nielegalne przekroczenie granicy zostali skazani na karę pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i w ramach umowy o readmisji przekazani stronie ukraińskiej.

Funkcjonariusze z Krościenka ujęli Rosjanina narodowości czeczeńskiej, który również dokonał nielegalnego przekroczenia zielonej granicy. Dodatkowo w ich ręce wpadł 39-letni Czeczen – obywatel Austrii – który miał nielegalnego imigranta wywieźć do Austrii.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mjr - niezalogowany 2017-05-15 01:25:10

    Dobra robota 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2017-05-15 15:29:25

    Jest granica są nielegalni, znieść granice zobaczymy ilu będzie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    uik - niezalogowany 2017-05-18 16:58:25

    żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama