– Tuż przed głównym wejściem na przemyski dworzec kierowca zastaje znak zatrzymywania się i postoju. Jeśli przyjdzie podwieźć kogoś z ciężkim bagażem, nie sposób stanąć w tym miejscu nawet na moment, nie łamiąc przepisów. Obok jest wprawdzie parking, ale często brakuje na nim miejsca. Taksówka też nie ma prawa zatrzymać się przed wejściem głównym. Moim zdaniem to niepotrzebne utrudnienie. Wystarczyłoby postawić tam znak pozwalający na postój nie dłuższy niż 5-minutowy. Po przekroczeniu tego czasu kierowca musiałby się liczyć z ryzykiem odholowania jego pojazdu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze