Reklama

Nierozsądna wywózka śmieci

07/05/2015 14:45

– Mieszkańcy Wierzbnej narzekają na to, że firma wywożąca śmieci ma też obowiązek wywozu popiołu, ale robi to tylko dwa razy do roku, we wrześniu i marcu. Jest to uciążliwy problem, bo ludzie nie mają gdzie go składować przez tak długi czas. Mieszkańcy wyrzucają go na pola, gdziekolwiek, a tak być nie powinno. Ciągle słyszy się o segregacji śmieci, o konieczności dbania o środowisko, więc niech w końcu potraktują tę sprawę poważnie. Nie zgadzamy się na taką umowę z firmą wywożącą śmieci, ale nikt nas nie słucha.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama