– Mieszkańcy Wierzbnej narzekają na to, że firma wywożąca śmieci ma też obowiązek wywozu popiołu, ale robi to tylko dwa razy do roku, we wrześniu i marcu. Jest to uciążliwy problem, bo ludzie nie mają gdzie go składować przez tak długi czas. Mieszkańcy wyrzucają go na pola, gdziekolwiek, a tak być nie powinno. Ciągle słyszy się o segregacji śmieci, o konieczności dbania o środowisko, więc niech w końcu potraktują tę sprawę poważnie. Nie zgadzamy się na taką umowę z firmą wywożącą śmieci, ale nikt nas nie słucha.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze