Reklama

Nietrzeźwy kierowca wjechał w pijanego rowerzystę

24/02/2016 12:15

Na ul. Wojska Polskiego kierowca daewoo potrącił rowerzystę. Jak się okazało, obaj byli nietrzeźwi.

58-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego potrącił 50-letniego rowerzystę, który poruszał się w tym samym kierunku, w stronę Zarzecza. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami. Kierowcy samochodu nic się nie stało. Obaj panowie zostali poddani badaniu na trzeźwość, które wykazało, że mieli po ponad promilu alkoholu we krwi. Trwa postępowanie mające ustalić okoliczności tego zdarzenia.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lool - niezalogowany 2016-02-24 12:37:56

    a mówią ze się jezdzi na podwójnym gazie do czasu a tu podwójne szczescie ze ich w kńcu złapali!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lato - niezalogowany 2016-02-24 12:53:41

    Pijany kierowca wjechał w pijanego rowerzystę omijającego pijanego pieszego - wakacje na Warmii; lata 90.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jędrek - niezalogowany 2016-02-24 14:52:05

    ot co, trafił swój na swego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama