Na ul. Wojska Polskiego kierowca daewoo potrącił rowerzystę. Jak się okazało, obaj byli nietrzeźwi.
58-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego potrącił 50-letniego rowerzystę, który poruszał się w tym samym kierunku, w stronę Zarzecza. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami. Kierowcy samochodu nic się nie stało. Obaj panowie zostali poddani badaniu na trzeźwość, które wykazało, że mieli po ponad promilu alkoholu we krwi. Trwa postępowanie mające ustalić okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a mówią ze się jezdzi na podwójnym gazie do czasu a tu podwójne szczescie ze ich w kńcu złapali!!!!!!
Pijany kierowca wjechał w pijanego rowerzystę omijającego pijanego pieszego - wakacje na Warmii; lata 90.
ale zdjęcie do artykułu się Wam udało. nie wiedziałem żeul Wojska Polskiego tak wygląda :)
a mówią ze się jezdzi na podwójnym gazie do czasu a tu podwójne szczescie ze ich w kńcu złapali!!!!!!
Pijany kierowca wjechał w pijanego rowerzystę omijającego pijanego pieszego - wakacje na Warmii; lata 90.
ot co, trafił swój na swego.