25 bm. na Rynku w Przemyślu odbędzie się „Nietuzinkowe XII Święto Fajki”.
Jego głównym celem jest promocja miasta jako stolicy polskiej fajki, a tym samym upowszechnianie rzemiosła artystycznego o przeszło 150-letniej tradycji. Jednym z elementów imprezy będzie barwa parada ulicami, rozpalenie ognia w cybuchu pomnika fajki – ławeczki.
W programie ponadto: występy grup Festivalu Brave Kids i tancerzy Szkoły Tańca A-Z, obóz forteczny, przejażdżki po Starym Mieście niezwykłą kolejką turystyczną, możliwość odwiedzenia Muzeum Dzwonów i Fajek oraz Przemyskich Podziemi. A wieczorem wystąpią reggaeowy Habakuk oraz legenda polskiego rocka – Rezerwat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Łuszczący się lakier ślady rdzy spełznięty kolor śmietniczka w cybuchu
Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkość !!!
Przemyślanie miejsc pracy nie mają bo władza miasta od szeregu lat tkwi w intelektualnym maraźmie trwa tylko dla siebie samych i własnych pensji. Na otarcie łez dla pospólstwa,które tą władzę wybrało by nie darli r.ja , co jakiś czas włodarze organizują "IGRZYSKA" mniej lub bardziej udane
WSZYSTKO ODSZCZEKUJE na fajce napis ŚWIEŻO MALOWANE KOCHAM PRZEMŚL nawet za to dziadostwo niema innego wyjścia.
Łuszczący się lakier ślady rdzy spełznięty kolor śmietniczka w cybuchu
Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkość !!!
Przemyślanie miejsc pracy nie mają bo władza miasta od szeregu lat tkwi w intelektualnym maraźmie trwa tylko dla siebie samych i własnych pensji. Na otarcie łez dla pospólstwa,które tą władzę wybrało by nie darli r.ja , co jakiś czas włodarze organizują "IGRZYSKA" mniej lub bardziej udane