Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 11.30, na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego i Podkarpackiej w Krośnie.
Policjanci wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem.
Fiat wjechał w słup sygnalizatora świetlnego i dachował. Pasażerka z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze